SWIT VANGO-100L
https://www.dotmedia.at/web/image/product.template/10198/image_1920?unique=beea131
11 sold in last 24 hours
8:1 RGBW Panel Light, 2.1cm ultra slim and 2kg weight, with Bag and Gooseneck Connector, Natural-Born-Soft by SWIT patent, professional 100W SMD-LED, V-Mount, DMX&APP
Not Available For Sale
8 people are viewing this right now
Diese Kombination existiert nicht.
Geschäftsbedingungen
30-Tage-Geld-zurück-Garantie
Versand: 2-3 Geschäftstage
Technische Daten:
LED: 180 Stück RGB + 300 Stück W SMD-LEDs
Beleuchtungsstärke: 1800Lux @ 1m
Abstrahlwinkel: 65°
Farbtemperatur: 2800 K ~ 10000 K, G/M ± 1,00
CRI: 96
TLCI: 93
Leistung: 100W
DMX: DMX512, 5-poliger XLR IN & OUT
USB: USB-A-Stromversorgung und Firmware-Update
Eingangsspannung: 4-poliger XLR, DC 11 V ~ 34 V IN
Abmessungen: 839 × 163 × 21 mm
Beleuchtungsbereich: 780 × 104 mm